Miejsce urodzin

Miejsce przyjęcia

Serdecznie zapraszamy do naszych dwóch lokali, w których urządzamy wspaniałe przyjęcia urodzinowe:

  • CMC Stegny - ul. Akermańska 3 - duża, kolorowa sala zabaw, sala na poczęstunek oraz oddzielna sala dla rodziców,
  • CMC Wilanów - ul. Wiertnicza 115c - piękna, słoneczna sala zabaw połączona z częścią przeznaczoną na poczęstunek. Jest możliwość zabawy na świeżym powietrzu, na placu zabaw.

Niezależnie od lokalizacji zapewniamy:

  • salę na wyłączność dla Państwa i Państwa gości,
  • słodki poczęstunek dla dzieci (wraz z napojami i kompletem jednorazowych naczyń),
  • kolorowe balony,
  • tematyczne dekoracje,
  • materiały potrzebna do zabaw.

Udostępniamy także elementy stroju dla Jubilata, a każdy z gości ma okazję samodzielne wykonać elementy stroju dla siebie oraz zostanie nagrodzony dyplomem za udział w przyjęciu.

Urodziny w domu

Szczegółowo przemyślane i zaplanowane gry i zabawy przeprowadzone przez profesjonalnych animatorów zapewnią niezapomniane wrażenia. Dzięki nim nie będziecie Państwo musieli martwić się o przebieg urodzin. Zapewniamy dwu godzinną animację oraz wszelkie rekwizyty i materiały potrzebne do zabaw, także dyplomy dla uczestników przyjęcia. Urodziny organizowane w domu są świetną okazją by przyjaciele Jubilata mogli poznać jego pokój i wspólnie się w nim bawić, co z całą pewnością zintegruje grupę.

Urodziny w mobilnej sali

Zależy nam by mogli Państwo zamówić przyjęcie urodzinowe dla dziecka możliwie jak najbliżej miejsca zamieszkania. Dlatego chcąc zapewnić pełen komfort i łatwy dojazd proponujemy imprezy w mobilnych salach. Pozwala to zarówno zaoszczędzić czas, jak i pozbyć się kłopotu związanego np. ze sprzątaniem po przyjęciu. Nasza firma organizuje nie tylko miejsce i program zabawy, ale także poczęstunek i napoje dla dzieci, podstawowe sprzęty wraz z dekoracjami oraz ustronne miejsce dla rodziców z kawą i herbatą, tak by czas zabawy dzieci był miły także dla opiekunów.

Zapraszamy dzieci:

do żłobka i przedszkola na Stegnach w Wilanowie,
na zajęcia do klubu Bałabajka,
na lato i zimę w mieście.

Skontaktuj się z nami

Bałabajka Stegny i Wilanów tel. 515-174-833

Strefa rodzica

Sprawdź aktualny rozkład dnia, jadłospis, harmonogram wydarzeń oraz najnowszą gazetkę przedszkolną.