Nasze wnętrza

Olbrzymim atutem przedszkola i żłobka Bałabajka Wilanów jest umiejscowienie w domku jednorodzinnym, co sprzyja kameralno-domowej atmosferze, dzięki której dzieci czują się tutaj jak w drugim domu. Dzieci mają do dyspozycji następujące pomieszczenia:

Sale dydaktyczno-zabawowe - wysokie, jasne i przestronne miejsca, nowocześnie umeblowane i doskonale wyposażone w pomoce edukacyjne i zabawki. To przestrzeń inspirująca do naturalnej, spontanicznej zabawy i swobodnego rozwoju w dobrze znanym towarzystwie swojej grupy.

Salę do zabaw rytmiczno-muzycznych z pianinem, w której dzieci mają okazję zetknąć się z żywą muzyką.

Salę gimnastyczną, w której dzieci mogą fikać, skakać, huśtać się i zjeżdżać. Pomieszczenie wyposażone jest w drabinki, materace, piankowe klocki i huśtawkę.

Stołówkę, w której dzieci zjadają pyszne i zdrowe posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb małych dzieci i alergików.

Łazienki przystosowane do potrzeb dzieci.

Salę do integracji sensorycznej - prowadzona przez certyfikowanych terapeutów obserwacja dzieci pod kątem integracji sensorycznej umożliwia wczesne uchwycenie trudności i – w razie potrzeby – rozpoczęcie terapii.

Ogród to przestrzeń, w której znajdują się zabawki sprawnościowe, kolorowe zjeżdżalnie, trampolina i piaskownica.

Zapraszamy dzieci:

do żłobka i przedszkola na Stegnach w Wilanowie,
na zajęcia do klubu Bałabajka,
na lato i zimę w mieście.

Skontaktuj się z nami

Bałabajka Stegny i Wilanów tel. 515-174-833

Strefa rodzica

Sprawdź aktualny rozkład dnia, jadłospis, harmonogram wydarzeń oraz najnowszą gazetkę przedszkolną.