Edyta Kojder

Założycielka Centrum Małego Człowieka, właścicielka przedszkola i żłobka Bałabajka

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale pedagogika.

Od wielu lat pracuję z dziećmi. Moje pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi zaczęły się od prowadzenia drużyny zuchowej. Pracowałam także jako wychowawca na obozach i koloniach letnich dla dzieci w wieku szkolnym. Przez wiele lat  byłam wolontariuszką w Domu Małego Dziecka, gdzie zostawiłam kawałek swojego serca.

Od zawsze niezwykle fascynująca była dla mnie pedagogika zabawy, dlatego niezwykle ciepło wspominam staż w Stowarzyszeniu Pedagogów i Animatorów KLANZA. Jest to organizacja skupiająca osoby zainteresowane ożywianiem procesu dydaktyczno-wychowawczego w pracy z grupą poprzez stosowanie metod aktywizujących opartych na idei pedagogiki zabawy.

Uczęszczam na liczne szkolenia i warsztaty, stale pogłębiając swoją wiedze. Wieloletnia współpraca z fundacją „Przyjaciel – Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym” wzbogaciła mnie o cenne doświadczenia w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi i zainspirowała do tworzenia miejsca, gdzie każde dziecko ma szanse radośnie przeżyć swoje dzieciństwo.

Na co dzień prowadzę zajęcia ogólnorozwojowe i adaptacyjne dla dzieci, aktywnie wspieram pracę nauczycieli w przedszkolach i grupach żłobkowych oraz prowadzę warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i energii.

Prywatnie ćwiczę jogą i jestem mamą: Oliwki, Majki i Franka.

Zapraszamy dzieci:

do żłobka i przedszkola na Stegnach w Wilanowie,
na zajęcia do klubu Bałabajka,
na lato i zimę w mieście.

Skontaktuj się z nami

Bałabajka Stegny i Wilanów tel. 515-174-833

Strefa rodzica

Sprawdź aktualny rozkład dnia, jadłospis, harmonogram wydarzeń oraz najnowszą gazetkę przedszkolną.